Recenzije

Kangrijoe
2018-03-11
5/5
perfect thank you thank you goods seller

50шт/lot SC/UPC fiber-optički adapter SC jednog načina UPC priključak optičkog vlakna, sa 1200nm na 1600nm

rating

SKU: s831

Dobrodošli me vidjeti technology Co., Popust Doo za veliko? Ostali brojevi dijelova? Ponude na specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju jednogodišnje jamstvo kvalitete. Za više informacija ili tehnička pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati me vidjeti. Specifikacija:

Tip Proizvoda

Adapteri St SC i FC ЛНР

Način rada

Single mode

Multi mode

Gubitak

≤0,1 db

≤0.2 db

Возвращенная Gubitak

≥0.2 db

-- --

UPARI (500times)

Dodatni gubitak≤0,1 db

Povratak Varijabilnosti Gubitak

Stabilnost Temperature(-40°C~80°C)

Dodatni gubitak≤0.2 DB

Povratak Varijabilnosti Gubitak

Radna Temperatura

OD -25°C~+85°C

Valna duljina

1200nm na 1600nm

  • Stanje: Novi
  • Broj Modela: Konektor SC UPC
  • Naziv : SMTE
  • Pakiranje Veličina : 13cm x 13cm x 8cm (5.12in x 5.12in x 3.15in)
  • Težina Pakiranja : 0.3kg (0.66lb.)
  • Tip Bloka : komad

Tagovi: SC UPC, SU SC, priključak optičkog vlakna SC, Jeftini SC UPC, Visoka kvaliteta SU SC, Kina SC konektor optičkog dobavljači.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Povezani proizvodi

Recenzije
Molimo provjerite video na YouTube, onda ću vam pokazati kako instalirati oprema za kupatila https://youtu.be/ftPgg1qMrro Kupaonica police zidne Antičke stare aluminijske kupaonica šampon za tuširanje polica košarica držač moda dvostruki sloj
kn247.77 kn136.25
Recenzije
SHOP HPKG ĆEMO PRUŽITI NAJBOLJU USLUGU ZA VAS *50 Mhz kristal oscilator brojač frekvencije nebo DIY set 5 rezolucija digitalnog Crvena Boja: Crvena, jednostavan dizajn , kompaktan dizajn, jednostavan za instalaciju i za ispravljanje pogrešaka.
kn22.24